Webart Mocne artykuły webowe

13paź/11Off

Hurt odzieży używanej

Rynek odzieży używanej w naszym kraju ciągle się rozwija. Klienci chodzący po second handach poszukują markowych ciuchów po niskich cenach napędzając rynek. Przeminęły czasy kiedy w lumpeksach spotkać można było osoby mało zamożne. W dzisiejszych dniach klientami ciucholandów są również osoby bogate, które poszukują tzw. perełek. Również towar w tego typu sklepach ulega zmianie. Kupujących nie interesują ubrania po 1 czy 2 złote. Aktualnie butiki z odzieżą używaną stawiają na tzw. CREAM, czyli ubrania najlepszej jakości, ale za mniej przystępną cenę.

Jak znaleźć importerów odzieży używanej? Najprostszym sposobem jest skorzystanie z wyszukiwarki Google.pl. Dzięki temu narzędziu bardzo szybko odnajdziemy interesujących nas hurtowników. Dla przykładu szukając hurtownie odzieży używanej z Włoch i wpisując w okno wyszukiwarki wyrażenie "Importer odzieży używanej z Włoch" ujrzymy interesujące nas firmy zajmujące się sprowadzaniem odzież z tego kraju. Wystarczy przejrzeć pierwszą lepszą ofertę używanej odzieży z innych krajów niż Anglia, aby dojść do wniosku, że nie warto brnąć w mało przyszłościowy towar. Używana odzież zarówno włoska jak i z innych państw Zachodniej Europy coraz częściej zwycięża z odzieżą z Wysp Brytyjskich.

W naszym kraju największa część sprzedawców handluje towarem z Wielkiej Brytanii. Jest to błędne działanie gdyż ciuchy z tych rejonów pogarszają się z każdym rokiem, a ceny ciągle rosną. Wyjściem z tej sytuacji dla właścicieli sklepów z używaną odzieżą jest asortyment z innych krajów Europy. Należy sprawdzić ogłoszenia dostawców z takich państw jak Szwecja lub Włochy. Kraje Europy Zachodniej i Południowej oferują nową jakość w sprzedaży używaną odzieżą. Największą zaletą np. odzieży z Włoch w porównaniu z odzieżą z Anglii jest ogromna ilość cenionych światowych marek takich jak Prada czy Dolce&Gabbana. Jakość tej odzieży jest nieporównywalnie wyższa niż ubrań z Anglii a cena najczęściej bardziej atrakcyjna.

Gdzie się zaopatrywać? Wielu kupujących wybiera się do pobliskiej hurtowni odzieży używanej i tam dokonuje zakupu bez względu na cenę jednak jest to błędne rozwiązanie. Trzeba poszukać alternatywnych dostawców niekoniecznie blisko naszego miejsca prowadzenia działalności zwłaszcza jeżeli poszukujemy odzieży np. z Włoch, ponieważ w Polsce działa praktycznie tylko jedna duża firma sprowadzająca odzież używaną bezpośrednio z Włoch. Bezpośredni importer uzywanej odziezy - to właśnie do takich firm, a nie do hurtowni z używaną odzieżą powinniśmy się udać po najlepszej jakości odzież za najlepszą cenę. Tylko bezpośredni importerzy gwarantują ubrania na których można dobrze zarobić. W obecnych czasach coraz większa konkurencja na rynku ciucholandów powoduje, że dokonywanie zakupów w hurtowniach po wysokich cenach mogą doprowadzić nasz wymarzony biznes do bankructwa. Jeżeli kogoś nie stać na jednorazowe duże zakupy to jest skazany na hurtownie, natomiast jeżeli ktoś jest w stanie zaopatrzyć się jednorazowo w większą ilość towaru, to dokonując zakupu od bezpośredniego importera ma szansę na sukces w tej branży.

Podobne artykuły:

Posted by lingosedeworked

Komentarze (0) Trackbacks (0)

Przepraszam, dodawanie komentarzy zablokowane.

Trackbacks are disabled.