Webart Mocne artykuły webowe

14paź/11Off

Marka Eibach

55 lat temu Heinrich Eibach, ojciec i dziadek aktualnych posiadaczy i prezesów - Wilfrieda i Ralpha Eibach, położył fundamenty pod interkontynentalną, znaną grupę przedsiębiorstw.

Firma Eibach operuje obecnie w ramach swojej międzynarodowej spółki w ponad 80 państwach, a jej wytwory poprzez rozbudowaną sieć dystrybucji, można znaleźć niemal na każdym kontynencie świata. Produkty Eibach są niezwykle popularne w sportach motorowych oraz przemyśle motoryzacyjnym.

Więcej niż 400 pracowników projektuje, produkuje i dystrybuuje produkty Eibach poprzez firmy w Niemczech, USA, Chinach, Anglii, Japonii, Australii i RPA.

Firma Eibach jest jedyną firmą na świecie prowadzącą badania nad seryjnymi amortyzatorami samochodowymi wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie, dla polepszenia ich właściwości. Zaowocowało to niespotykanym nigdzie indziej połączeniem komfortu podróżowania z doskonałymi właściwościami trakcyjnymi.

Obecnie spółka Eibach wszystkie swoje wysiłki kładzie na dwie szczególne pod względem wymagań dyscypliny sportów samochodowych którymi są Formuła 1 i Rajdowe Mistrzostwa Świata. Jest już tradycją, że firma Eibach jest dostawcą sprężyn zawieszeń do wszystkich bolidów, których budowa narzuca konieczność ich stosowania. Tak samo jak w fabrycznych drużynach WRC, które bez obawy zaufały niemieckim inżynierom stosując w swych autach sprężyny Eibach.

Podobne artykuły:

Posted by lingosedeworked

Komentarze (0) Trackbacks (0)

Przepraszam, dodawanie komentarzy zablokowane.

Trackbacks are disabled.