Webart Mocne artykuły webowe

29lis/11Off

Nie cierpisz samotnie spacerować? Kup dla siebie zwierzę!

Wiadomości o hodowli zwierząt

Od niedawna znajomi zadają mi pytanie jak to jest posiadać tyle zwierzątek i jak ja sobie z tym wszystkim daję radę. Myślą że hodowla zwierząt nie może być taka prosta. Stanowczo powinienem przyznać im trochę racji. Od pierwszego momentu wydawało mi się to trudne i wymagające wielu poświęceń. Po pewnym czasie, kiedy przyswoiłem sobie trochę wiedzy na temat hodowania zwierząt, wszystko stało się proste. Teraz wiedziałem już z jaką częstotliwością karmić moje zwierzątka i jakie z chorób im zagrażają.

Mój ukochany pies

Psy są w dużym stopniu słodkimi zwierzętami. Niektórzy mówią, że są dobrymi przyjaciółmi człeka. Uważam, że jest w tym bardzo wiele prawdy. Czemu tak uważam? Dwa lata temu kupiłem z mamą psa, jest to owczarek niemiecki i jestem z niego szczerze zadowolony. Zauważalnie się zapoznaliśmy. Bardzo często wędruję z nim do parku. Czasami nawet z nim gawędzę. Na każdym kroku dotrzymuje mi szczerego towarzystwa, czy to na łące, czy w metrze. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem psa, z czystym sumieniem polecam.

Chomik syryjski w praktyce

Każdy w dzieciństwie gdybał na pewno o tym, by kupić jakieś zwierzę. Ja marzyłem na przykład, by to był chomik syryjski. Od lat mi się podobały chomiki. Są one mówiąc prosto urocze jak i zabawne. Gdy pierwszy raz ujrzałem go w sklepie z chomikami, od razu byłem pewny, że powinienem jego posiąść. Po jakimś czasie dostałem chomika jako prezent urodzinowy od siostry. Byłem wtedy bardzo zadowolony.

Podobne artykuły:

Posted by lingosedeworked

Komentarze (0) Trackbacks (0)

Przepraszam, dodawanie komentarzy zablokowane.

Trackbacks are disabled.