Webart Mocne artykuły webowe

8sty/12Off

Pracownia usługowa modułów Symfonia

Trudnimy się zawodowym wprowadzaniem implementacji biurowo-informatycznych oprogramowania do zarządzania z zakresu finansów z wykorzystaniem aplikacji Symfonia i Systemu Zarządzania Forte. Prace z programem księgowym Symfonia podjęliśmy od momentu powstania jego podstawowych części. Nasza firma programistyczno-wdrożeniowa dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży, stałemu zdobywaniu najnowszej wiedzy z dziedziny obsługi programów zarządzania Forte i wiadomości prawnych, ma możliwość poszczycić się najlepszej jakości obsługą oraz indywidualnym dostarczaniem rozwiązań dla każdego użytkownika.

Świadczymy usługi informatyczne szerokiego zakresu rozwiązań, odpowiednich dla firm skali mikro oraz średniego segmentu rynku jednostek, a także biur rachunkowych. Jako jeden z głównych przedstawicieli na rynku zastosowań kadrowo-księgowych mamy możliwość poszczycić się tytułem upoważnionego partnera producenta oprogramowania Sage. Ponadto świadczymy wszechstronne specjalistyczne szkolenia przeznaczone dla pracowników mających styczność z pakietem aplikacji Symfonia. Nasze uzyskane certyfikaty oraz praktyka gwarantują wysoką jakość szkoleń, co w 100% przekłada się nabycie adekwatnych umiejętności przez podwładnych Państwa Zakładów Pracy. Kursy mają na celu zapoznanie użytkowników z działaniem i funkcjonalnością nowych pakietów informatycznych. Zakres i przebieg szkolenia jest dobrany do wymogów naszego klienta.

Pragniemy dodatkowo zaoferować Państwu usługi konsultacyjne dotyczące Systemu Zarządzania Forte . Dodatkowo zapewniamy możliwość skorzystania z indywidualnej opieki posprzedażnej, uregulowanej umową trwałej obsługi techniczno-informatycznej związanej z integracją Programu Symfonia z pozostałymi projektami w firmie, jak i również diagnostyki oraz usunięcie skutków pojawiających się uszkodzeń danych w wyniku nieprzewidywalnych zdarzeń. Gwarantujemy zupełną dyspozycyjność i dostosowanie w tworzeniu najlepszej oferty specjalnie na potrzeby wszystkich naszych partnerów.

Produkty, do których świadczymy usługi uhonorowane zostały przez nadane certyfikaty opiniotwórczych organizacji branżowych dla oprogramowania kadrowo-płacowego Systemu Forte, a także rekomendację krajowych stowarzyszeń biegłych księgowych.

Kolejnym walorem przeważającym na naszą stronę jest to, że zainteresowanym Kontrahentom dostarczamy podpis elektroniczny. Nasza firma zajmuje się wprowadzaniem i odświeżeniami oprogramowania podpisów kwalifikowanych oraz programu do obsługi i weryfikacji z nim związanego. Bezpieczny podpis elektroniczny ma moc prawną równoznaczną z podpisem własnoręcznym, a jest od niego o wiele bezpieczniejszy. Podpis kwalifikowany w całości wyklucza możliwość fałszerstw stosowanych na pismach w zwyczajnej postaci. Możliwości wdrożenia tej techniki jeżeli chodzi o nowoczesne formy dokumentów jest teoretycznie nieograniczona. Chcemy tutaj wspomnieć fakt, że jesteśmy Partnerem Centrum Obsługi Podpisu Elektronicznego SZAFIR KIR SA, co w istotny sposób wpływa na bezpieczeństwo i jakość certyfikowanego podpisu wręczanego przez naszą pracownię programistyczną.

Podobne artykuły:

Posted by symfonia_ktm

Komentarze (0) Trackbacks (0)

Przepraszam, dodawanie komentarzy zablokowane.

Trackbacks are disabled.