Webart Mocne artykuły webowe

25paź/11Off

Rollup.pl profesjonalny serwis o systemach typu rollup

Bardzo skutecznym systemem wystawienniczym wzmacniającym przekaz reklamowy są różnego rodzaju stojaki Spotykane nazwy to standy, roll-up stend, rollbaner, stojak L, X-baner, stojaki reklamowe stend , stoiska wystawiennicze. Najbardziej popularne - rollup promocyjny - ma za zadanie zwrócić uwagę potencjalnego klienta zarówno swoją funkcjonalnością, prostotą, łatwością montażu jak i efektywnością samego przekazu reklamowego. Jest to produkt, który świetnie nadaje sie na różnego rodzaju szkolenia, spotkania biznesowe czy promocje.

Takim rozwiązaniem może być np. druk na polipropylenie. Jest to materiał, który również wymaga zabezpieczenia ale już tylko jednostronnego. Również jest odporny na zarysowania i jest bardzo wrażliwy na warunki atmosferyczne. Wilgoć czy temperatura są czynnikiem decydującym o tym czy rollup będzie posiadał powierzchnie idealnie prostą. Zawinięte boki prezentowanego roll-upa niestety wyglądają źle. Warto wspomnieć o tym, że laminowane wydruki posiadają dużą odporność na UV. Do wad opisanego materiału należy zaliczyć i ten, że zalaminowany materiał posiada bardzo ostre krawędzie co stanowić może pewnego rodzaju niebezpieczeństwo dla użytkownika.

Odpowiednio dobrany materiał stanowi podstawę udanej prezentacji. Najczęściej stosowane materiały to, polipropylen oraz specjalny baner do rollupów. Rzadziej stosuje się inne materiały. Używając do produkcji dwustronnie laminowanego papieru musimy liczyć się z następującymi niedogodnościami: - z uwagi na łączenie dwóch materiałów jakimi są papier i laminat nasz produkt narażony jest na działanie warunków atmosferycznych co może prowadzić do zwijania się boków prezentowanej powierzchni. Tutaj bardzo ważna jest sama technika laminowania tzw. laminowanie na gorąco i na zimno. Lepsze efekty uzyskuje się laminując na gorąco. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że podłoże jest odporne na zarysowania powierzchni, która jest dobrze zabezpieczona laminatem. Jest to również wadą, gdyż po wielokrotnym rozkładaniu rollup powierzchnia laminatu ulega mikro zarysowaniom. Zdarza się również rozwarstwianie materiałów, czyli laminat odchodzi od papieru.

Podobne artykuły:

Posted by lingosedeworked

Komentarze (0) Trackbacks (0)

Przepraszam, dodawanie komentarzy zablokowane.

Trackbacks are disabled.