Webart Mocne artykuły webowe

24lis/11Off

Ścianki wystawiennicze- idealny system wystawienniczy

Ścianki 3x2 3x3, 3x4 to to profesjonalne i sprawdzone narzędzie, które dzięki prezentacji wielkoformatowej grafiki reklamowej (wydruk cyfrowy wielkoformatowy) skutecznie prezentują firmę i promują jej produkty. Dają one nieograniczone możliwości przedstawiania usługi, produktu lub idei w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Ścianki wystawiennicze tego typu to niewątpliwie jedne z najefektowniejszych i największych systemów przenośnej prezentacji grafiki wielkoformatowej. Do zalet należy i ta, że po zakończonej kampanii grafikę można wymienić ponosząc tylko koszty zrobienia nowych paneli. Wadą jest potrzeba w miarę dużej ilości przestrzeni do wskazania wszystkich walorów ścianki. Systemu z reguły nie wykorzystuje się na zewnątrz pomieszczeń.

Nierzadko pojawiają się opinie, że cena tego systemu wystawienniczego skłania reklamodawców do jego wyboru głównie dla produktów i usług z segmentu premium, czyli raczej drogich. Otóż coraz więcej firm, nawet niektórzy producenci dóbr szybko zbywalnych wykorzystują ten system do promocji produktów kosztujących mniej niż 10zł. Czym to jest spowodowane Dlaczego? Odpowiedź jest prosta - marka ich produktów, w porównaniu z ceną jednego produktu jest niemal bezcenna. To ona generuje zyski i musi być przedstawiona najlepiej jak można. Więc co by nie mówić, ścianki wystawiennicze są uniwersalne, gwarantują niepowtarzalny przekaz, nie pozostają niezauważone w szumie przekazu jaki mamy nieprzyjemność doświadczać codziennie w trakcie rutynowych czynności. Dlatego też wszyscy, którzy chcą odnieść sukces w trakcie promocji, powinni wziąć sobie do serca prawdę, że ścianka wystawiennicza może nie jest najtańszym systemem, ale idealnie nadaje się do promocji marki której wartość zawsze jest dużo większa niż produktu.

Konstrukcja popup jest zadziwiająco lekka, wykonana z aluminium do której za pomocą magnesów zamontowane są poszczególne bryty z grafiką. Aluminiowy szkielet nośny rozkłada się jednym ruchem. Wszystkie elementy łącznie z grafiką mieszczą się do jednego kufra transportowego, który podczas prezentacji pełni rolę trybunki konferencyjnej. Załączone oświetlenie halogenowe dodatkowo wzmacnia siłę przekazu. Do zalet należy i ta, że po zakończonej kampanii grafikę można wymienić ponosząc tylko koszty zrobienia nowych paneli. Wadą jest potrzeba w miarę dużej ilości przestrzeni do zaprezentowania wszystkich walorów ścianki. Ścianka wystawiennicza z reguły nie jest używana na zewnątrz pomieszczeń. Powierzchnia ekspozycji wynosi do 11m2 a czasem i więcej. Gama zastosowań obejmuje konferencje, imprezy firmowe, promocje, targi, prezentacje,dekorację pomieszczeń firmy i wiele innych.

Reklamodawcy stawiają na prostotę i skuteczny przekaz. Produktem, który spełnia te wymagania, są ścianki wystawiennicze. Jest to niezastąpione narzędzie do wspomagania różnego typu działań reklamowych. Przenośne systemy wystawiennicze a w szczególności ścianka wystawiennicza doskonale nadają się na promocje czy pokazy. Świetnie sprawdzają się podczas targów. Dzięki niewielkiej wadze, z powodzeniem wykorzystywany jest przez przedstawicieli handlowych. Produkty te to profesjonalne i sprawdzone narzędzie, które dzięki prezentacji cyfrowej grafiki reklamowej skutecznie prezentują firmę i promują jej produkty. Dlaczego są najlepsze Co sprawia że są tak popularne? Dają one nieograniczone możliwości przedstawiania firmy, produktu lub idei w każdym miejscu i w każdej sytuacji. ścianki tego typu to niewątpliwie jedne z najefektowniejszych i największych systemów przenośnej prezentacji grafiki wielkoformatowej.

Podobne artykuły:

Posted by lingosedeworked

Komentarze (0) Trackbacks (0)

Przepraszam, dodawanie komentarzy zablokowane.

Trackbacks are disabled.