Webart Mocne artykuły webowe

26gru/11Off

Sprawdzone plany na spędzenie Walentynek

W walentynki miłość czuć w powietrzu. Jeżeli się mocno postarasz, w ten wyjątkowy dzień każde marzenie może się spełnić. Nie poprzestawaj na bukiecie czerwonych róż lub czekoladowej bombonierce. W W dzień walentynek masz moc spełniania marzeń. Jesteście już na to gotowi? Jeżeli jeszcze nie, tutaj znajdziesz sporo ciekawych rozwiązań.

Podpowiedzi dla dziewczyn:

1. Napisz trochę romantycznych karteczek. Następnie pochowaj je w różnych miejscach, tam gdzie Twój partner, Twój chłopak z pewnością zajrzy. Bądź kreatywna. Przyczep do puszki piwa w lodówce, do jego mydła znajdującego się w łazience, schowaj do portfela, kieszeni spodni, schowka samochodu, jego codziennego kubka. Niech niech w pewnym momencie zacznie się zastanawiać czy otworzy szafkę nie spadnie mu się kolejna na jego głowę .

2. Idź do sklepu i kup cały sezon jego najbardziej lubianego serialu na DVD. I co najważniejsze, oglądaj go razem z nim, nawet jeżeli to będzie ,,Rambo’ w stu odcinkach.

3. Zrób waszą romantyczną historyjkę ze zdjęć, listów, biletów itp. Weź (lepiej dużą – A4) papierową kartkę i zrób collage. Powklejaj w nim fotki, miłosne wiadomości lub e-maile, przepisz sms-y. Jeżeli macie jakiekolwiek drobnostki z podróży to wklej je również, na przykład bilety wstępu, wysuszone kwiatki itp. Kiedy ukończysz je to opraw to w wyjątkową ramkę i podaruj mu w trakcie romantycznej wieczornej randki.

4. Podaruj mu Kamasutrę i … przetestuj z nim wieczorem w Walentynkowy wieczór

5. Zrób coś czego zupełnie nie będzie się spodziewał!

6. Pomaluj sprayem na jego ukochanym wozie: Kocham cię ! Ale uwaga: nie zapomnij użyć sprayu, który jest zmywalny.

7. Pogadaj ze znajomymi i umów się na zamianę mieszkań w Walentynkowy wieczór. Po południu przygotuj tam romantyczną kolację z jego ulubionym daniem. Gdy twój ukochany wróci do domu, powiedz mu, że zrobiłaś mu miłą niespodziankę. Zawiąż mu oczy i wywieź do mieszkania znajomych. Wprowadź do wewnątrz. W mieszkaniu powinien być romantyczny nastrój, świece, muzyka itp. Dopiero wtedy daj mu pozwolenie na zdjęcie opaski z oczu… I koszuli z ciebie…

8. Weź książkę, którą aktualnie czyta twój mężczyzna. Weź czerwony długopis i podkreśl, aby wyszło miłosne wyznanie, np. I love you.

9. Ułóż miłosne opowiadanie z z tobą i z nim w roli głównej, nie szczędź pikantnych szczegółów.

10. Wykup domenę internetową z imieniem i nazwiskiem twojego chłopaka. Stwórz tam internetową stronę www waszego związku. Wstaw zdjęcia, poezję, wspomnienia, ulubione rzeczy itp. Gdy twój chłopak, mężczyzna będzie siedział przy komputerze, to zadaj mu pytanie czy sprawdził kiedyś czy ma ,,swoją’’ stronę. Jak Ci się wydaje, będzie zaskoczony?

pomysły dla niego:

1. Jeśli przed wieczorem walentynkowym nie macie wyjścia i musicie pożegnać się na kilka dni np. z przymusowego wyjazdu służbowego, powiedz, że mocno się o nią martwisz i chcesz dać jej osobistego bodyguarda i… podaruj pluszową maskotkę.

2. Zadzwoń do jej rodzeństwa lub rodziców, spytaj się się o czym marzyła gdy była mała. I kup jej to! Być może była to czerwone korale a może lalka królewna?

3. Teraz przyszła kolej na najbardziej kosztowny pomysł, ale bardzo skuteczny. Zrób zamówienie w kwiaciarni kilka kwiatowych bukietów (mogą być małe) i zleć wysyłanie ich co godzinę do jej pracy. Najlepiej byłoby osiem bukietów na osiem godzin pracy. Zapewniam o skuteczności tego posunięcia!

4. Napisz do niej romantyczne listy. Zacznij co najmniej 7 dni przed Walentynkami i codziennie wysyłaj jeden. Postaraj się, żeby zachować elegancką papeterię. Nie zaszkodzi też listy spryskać przyjemnymi perfumami.

5. Jeżeli każdego poranka to ty korzystasz pierwszy z łazienki, to możesz napisać jej na lustrze wyznanie miłosne. Zwróć jednak uwagę żeby nie zastosować jej najdroższej szminki, bo może Ci się za to dostać…

6. To będzie dość trudne. Zakup kwiatów, najlepiej róż lub samych płatków kwiotowych. Przed jej powrotem z pracy posyp płatkami drogę do waszego domu. Zacznij od chodniczka przed blokiem, czy furtki do waszego dpmu. Płatki kwiatowe muszą prowadzić aż do samego… łóżka, lub stołu z walentynkową kolacją, która została przygotowana przez nikogo innego jak przez ciebie.

7. Jeżeli twoja dziewczyna ma swoją ulubioną stację radiową lub program, zadzwoń do nich i na antenie programu wyznaj jej miłość. Będzie zachwycona!
8. Przygotuj jej wspaniałe Spa w swojej wannie łazience. przygotuj dla niej kąpiel w pachnącej pianie, powstawiaj świece, postaraj się o nastrojową muzykę, zrób jej masaż pleców. Po wyjściu z kąpieli kontynuuj masaż pleców z pachnącymi olejkami. Wiedz, że będzie prosiła o jeszcze i jeszcze…

9. Być może już jest odpowiedni czas na pierścionek z brylantem?

10. Wykonaj dla niej romantyczny wiersz. Ale pamiętaj, że musisz się postarać, zwykła rymowanka odpada, przyniesie fatalny efekt. Przed Walentynkami zarezerwuj stolik w waszej ulubionej restauracji i zaproś ją na romantyczną kolację, walentynkową kolację przy świecach. W odpowiednim momencie powiedz wiersz, najlepiej z pamięci.
Szczęśliwych Walentynek!

Podobne artykuły:

Posted by lingosedeworked

Komentarze (0) Trackbacks (0)

Przepraszam, dodawanie komentarzy zablokowane.

Trackbacks are disabled.