Webart Mocne artykuły webowe

29paź/11Off

Sprzedaż Wyświetlaczy diodowych służących do wyświetlania spotów…

Ekrany diodowe to najnowocześniejsze nośniki reklamy outdoor. Które pozwalają wyświetlać dynamicznie zmieniające się spoty reklamowe oraz informacyjne. W odróżnieniu do statycznych form jakimi są citylighty taka forma reklamy jest kilka razy bardziej skuteczna. Potwierdzają to badania na temat obrazu ruchomego w reklamie outdoor. Według których obraz ruchomy wyświetlany na ekranach led jest ośmiokrotnie lepiej zapamiętywany od form statycznych.
Nasza firma PMB-LED specjalizuje się w dystrybucji, sprzedaży ekranów diodowych polskiej produkcji. Nasze telebimy led wyróżnia: 4 letnia gwarancja, dostęp do częsci zamiennych oraz serwisantów rozmieszczonych w całej Polsce. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się wynajem telebimów mobilnych na samochodach. Posiadamy doświadczenie w obsłudze eventów takich jak koncerty, konwencje, mecze koszykarskie, pokazy akrobatyki itp. Szczegóły dotyczące obsługiwanych przez nas imprez znajdziesz na naszej stronie www.pmb-led.pl. Zapraszamy również na stronę porównującą technologie zastosowane w telebimach jak wybrać telebim.
Wyświetlacze przez nas oferowane są skupiane w sieci sprzedaży oferującej reklamę zewnętrzną w całej Polsce. Aktualnie należy do niej ponad 90 ekrany. Umiejscowione są m.in w Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Katowicach, Żorach, Mińsku Mazowieckim, Poznaniu, Lesznie, Gdańsku, Bytowie i Miastku. W kilkunastuznajduję się nawet do 7 nośników reklamy. Dla przykładu są to: Wrocław, Kraków, Stalowa Wola. Przystępując do ogólnopolskiej sieci sprzedaży reklam PMB-LED otrzymujesz możliwość zaprezentowania swojego ekranu gronie reklamodawców. Jak wiadomo łatwiej prowadzi się rozmowy z wielkimi reklamodawcami w przypadku gdy w swojej ofercie można umieścić większą ilość nośników. W takim przypadku mamy możliwość zarobienia nie tylko na reklamach na swoim nośniku ale również prowizję w wysokości nawet do 30% na innych. Dodatkowo zyskamy reklamy od partnerów. Kolejnym atutem grupy jest tworzenie przez nią spotów tzw. Informacyjnych, w postaci pogody, zegara, serwis newsów itp.

Podobne artykuły:

Posted by lingosedeworked

Komentarze (0) Trackbacks (0)

Przepraszam, dodawanie komentarzy zablokowane.

Trackbacks are disabled.