Webart Mocne artykuły webowe

19paź/110

Warto spróbować sportów zimowych

Aktywni mieszkańcy stolicy już przebierają nogami w oczekiwaniu na śnieg. Tegoroczne prognozy są optymistyczne dla fanów tego sportu. Zima ma przyjść wcześnie i długo trzymać. Miejmy nadzieje, że te prognozy okażą się w 100% prawdziwe. Teraz wystarczy odwiedzić sklep narciarski zakupić brakujące akcesoria oraz zacząć mentalnie i fizycznie przygotować się do jazdy na stoku. Tak, tak należy za wczasu pomyśleć o naszej kondycji by wyjazd nie był zawodem.

Mało ludzi z poza Warszawy wie że ta posiada własny stok narciarski w granicach swojego miasta. Ludzie reagują na skojarzenia ze słowami narty warszawa raczej obojętnie i nie mają pojęcia że coś takiego może działać na tak "egzotycznym" jak na snowboard terenie. Chcemy byście pisali (w komentarzach) czy inne Polskie regiony mają swoje stoki narciarskie czy inne zimowe atrakcje, którymi można się chwalić.

Pierwsze koty za płoty... odwagi i jazda. Wszyscy nie przekonani do białego szaleństwa już niedługo będą mogli się przełamać i poczuć to co dla narciarzy jest takie ważne prędkość, adrenalinę oraz niebywałą frajdę. Zachęcam by dołączyć do grona narciarzy. Nie czekajmy, jedźmy pod wyciąg narciarski, zakładajmy narty używane czy nowe. To bez znaczenia najważniejsza jest świetna zabawa. Jeśli nie w tym sezonie to kiedy??;-)

Ciekawie zakończył się wyjazd na narty małej grupy przyjaciół z Warszawy jadącej poszusować na lodowce do Austrii. Po przyjeździe okazało się że zapomnieli.... snowboardu. Widok pustego bagażnika dachowego wprawił ich w osłupienie. Oczywiście nie wracali oni po narty do Polski ale musieli zgłosić się pod adres wypożyczalnia nart i tam jeszcze raz wybrać narty dla siebie.

Podobne artykuły:

Posted by lingosedeworked

Komentarze (0) Trackbacks (0)

Brak komentarzy.


Leave a comment

Brak trackbacków.